Przejdź do głównej zawartości

Warsztaty

WARSZTATY

Warsztaty to tańsza forma nauki chustonoszenia. W warsztatach uczestniczą zazwyczaj 2-5 duetów (dziecko+osoba nosząca). Warsztaty prowadzę wyłącznie dla grup zorganizowanych lub opiekunów z dziećmi, którzy sami organizują grupę (min. 2 duety)

Prowadzisz szkołę rodzenia, przyjazną kawiarnię, żłobek, przedszkole? Chcesz zaproponować rodzicom/przyszłym rodzicom bliskość i inne atuty płynące z noszenia w chuście?

A może jesteś młodym rodzicem i masz kogoś z dzieckiem w podobnym wieku (sąsiadów, przyjaciół, opiekunkę, babcię/dziadka), kto chce nauczyć się nosić dziecko w chuście?

Zaproś mnie do siebie, koszt dzielony na kilka duetów na pewno będzie niższy niż konsultacji indywidualnych.

Popularne posty z tego bloga

Jaką chustę wybrać? Rodzaje chust, składy, domieszki i długości

Są trzy podstawowe rodzaje chust: elastyczne, tkane i kółkowe. Czym się różnią? Przede wszystkim sposobem użytkowania, noszenia i nośnością. 

O zaletach chustonoszenia słów kilka

Będąc rodzicem niemowlęcia na myśl o spacerze przychodzi Ci pewnie do głowy wózek - gondola, spacerówka, parasolka, biegowy czy jakikolwiek inny. Jednak czy zawsze to musi być wózek? Są miejsca, w które z wózkiem ciężko się dostać. Wtedy może przydać się chusta.

Syrop z młodych pędów sosny

Temat trochę odbiega od chustonoszenia, chociaż w temacie spaceru pozostajemy. Jest za to na czasie, ze względu na to, że maj to najlepszy miesiąc na zbiór młodych pędów sosny. fot. Aleksandra Komar