Przejdź do głównej zawartości

Współpraca

WSPÓŁPRACA


Zapraszam do współpracy Szkoły Rodzenia, Kluby Rodzica, Kawiarnie, a także inne miejsca przyjazne Rodzicom - zarówno przyszłym jak i obecnym.
Tematyka zajęć przeze mnie prowadzonych może obejmować nie tylko tematykę prawidłowego noszenia dzieci, najczęściej popełniane błędy (przede wszystkim zakupowe) i pokaz - bądź warsztaty związane z nauką wiązania chust, ale także temat pieluchowania wielorazowego dzieci jako alternatywę dla najpopularniejszych w dzisiejszych czasach pieluszek jednorazowych. 

Czy wiesz, że w okresie pieluchowania (czyli przez okres około 2 lat), dziecko wyprodukuje 6000 litrów śmieci, które do rozkładu potrzebują nawet 500 lat, a Ty wyrzucisz do śmieci minimum 3600 zł?

Można to zrobić taniej i bardziej ekologicznie (i nie mam tu na myśli tak znienawidzonej przez nasze matki i babcie tetry, którą non stop gotowały i prasowały). Dzisiejsze pieluchy wielorazowe są wygodą zbliżone do "pampersów", nie trzeba poświęcać godzin na ich pielęgnację (wystarczy wrzucić do pralki i rozwiesić jak resztę prania). Wybór należy do Ciebie!



Popularne posty z tego bloga

Jaką chustę wybrać? Rodzaje chust, składy, domieszki i długości

Są trzy podstawowe rodzaje chust: elastyczne, tkane i kółkowe. Czym się różnią? Przede wszystkim sposobem użytkowania, noszenia i nośnością. 

O zaletach chustonoszenia słów kilka

Będąc rodzicem niemowlęcia na myśl o spacerze przychodzi Ci pewnie do głowy wózek - gondola, spacerówka, parasolka, biegowy czy jakikolwiek inny. Jednak czy zawsze to musi być wózek? Są miejsca, w które z wózkiem ciężko się dostać. Wtedy może przydać się chusta.

Syrop z młodych pędów sosny

Temat trochę odbiega od chustonoszenia, chociaż w temacie spaceru pozostajemy. Jest za to na czasie, ze względu na to, że maj to najlepszy miesiąc na zbiór młodych pędów sosny. fot. Aleksandra Komar